Krásná jako z Instagramu

Také si občas říkáte, že byste chtěly mít stejný život, jako máte na instagramu? Stejně krásný, uhlazený a hlavně se stejným filtrem? Teď můžete – díky Maybelline NY a jejich kosmetickým sadám.

Na filtrech od Maybelline NY je skvělé to, že je můžeme mít nejen online, ale i ve skutečném životě. Díky dokonalé kombinaci produktů v balíčcích Real Life Filters snadno docílíte perfektního looku.

A co víc – každý look má vlastní video tutorial, díky kterému budete vědět přesně jak na to!

Valencia

Vyzkoušejte nude look, který je inspirován filtrem Valencia. Je ideální na každodenní nošení nebo na horké letní dny.

valencia

Make-up Affinitone naneste na střed tváře a rozetřete do ztracena. Na celé horní víčko od vnitřního koutku směrem k vnějšímu naneste oční stíny Color Tattoo. Vnitřní stranou kartáčku úžasné řasenky Lash Sensational dodejte barvu i těm nejmenším řasám, vnější stranou je rozviňte jako vějíř. Balzám Baby Lips Peach Kiss naneste na rty a pro rozjasnění vklepejte prstem na tváře. Pro dokonalý finální look nalakujte nehty lakem Colorama.

 

Lo-Fi

Rozsviťte se jasnými barvami a staňte se hvězdou letní party s líčením podle filtru Lo-Fi!

lo-fi

Pleť nejprve sjednoťte pomocí make-upu Affinitone, který aplikujte na střed tváře a rozetřete do ztracena. Oční stíny Color Tattoo naneste na celé horní víčko od vnitřního koutku směrem k vnějšímu. Řasám dodejte objem pomocí velmi oblíbené řasenky Colossal Volume Express. Na závěr  aplikujte rtěnku Color Sensational, nejprve na horní ret směrem od středu ke krajům a poté na spodní ret. Třešničkou na dortu je růžový lak Colorama.

 

X-PRO II

Osudové ženy milují filtr X-PRO II. Výrazné kouřové líčení přitahuje pohledy lidí jako magnet. Díky X-PRO II se stanete královnou každého večírku.

x-pro-ii

Make-up Fit Me naneste na střed tváře a rozetřete do ztracena. Oči nalíčíte pomocí paletky Nudes. Na celé horní víčko naneste světlý stín, tmavým stínem definujte oblouk horního víčka a vystínujte do ztracena. Na dolní víčko naneste stín od vnějšího koutku směrem do středu, abyste dosáhli mandlového tvaru. Vnější koutek oka orámujte silnou linkou Master Smoky, kterou poté lehce rozmažte jejím speciálním koncem. Obočí vyčešte u kořene nosu šikmo nahoru pomocí Brow Drama a kulatým koncem kartáčku upravte celé obočí do požadovaného tvaru. Řasám dodá objem řasenka Colossal Go Extreme a rty podtrhne elegantní odstín rtěnky Color Sensational.

 

Nashville

Objevte kouzlo pastelových barev. Filtr Nashville je decentní, a přesto výrazný. Skvěle se hodí na léto, ať už na denní nebo večerní příležitost.

nashville

Na střed tváře aplikujte make-up Affinitone a rozetřete do ztracena, oční stíny Color Tattoo naneste na celé horní víčko od vnitřního koutku směrem k vnějšímu. Pomocí Master Precise pomalu vykreslete tenkou linku. Začněte uprostřed víčka a u vnějšího koutku vykreslete linku nepatrně silnější. Na závěr naneste řasenku Colossal Volume Express pro objem a na rty tenkou vrstvu lesku Color Sensational Cream Gloss.

 

Inkwell

Inkwell není jen známý filtr, ale také úžasný look ve stylu black & white. Moderní, elegantní, jednoduchý, a přitom podmanivý. Nosit ho můžete třeba celý den či rok. A jak ho nalíčit?

inkwell

Pleť nejprve sjednoťte pomocí make-upu SuperStay nebo SuperStay Better Skin. Světlý stín z paletky Nudes naneste štětečkem na celé víčko. Linku vytvořte pomocí ideálně zkosené linky Master Graphics. Začněte uprostřed víčka a tenkou hranou pomalu vykreslete linku směrem ven. Na vnějším koutku veďte linku do pravého úhlu a spojte ji s linkou u řas do trojúhelníku. Hrubší stranou linky nakonec vymalujte vnitřek trojúhelníku. Řasy zvýrazněte řasenkou Colossal Leather Black a rty rozjasněte a zvláčněte barevným balzámem Baby Lips.

 

 

Kategorie: Novinky